Kaya Artemis Hotel

230.000 m² alan üzerine kurulu olan Kaya Artemis Hotel, ana binada 163 ve tatil köyünde 576 olmak üzere toplam 739 odası bulunmaktadır.Kaya Artemis Kıbrıs , muhteşem doğası, tarihi Artemis Tapınağından esinlenilen mimarisi, dev casino’su, adanın en büyük kongre merkezi, SPA merkezi ve sunduğu diğer birçok imkan ile rüya gibi bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Tesiste 2016 yılı itibariyle pek çok yenilik yapılmıştır.

 Tatil Köyü ve Ana Bina odaları yenilenmiştir. Tesiste kış döneminde aqupark, açık alan barlar ve Food Court gibi dış alan aktivite ile olanaklar hizmet vermiyor.

İletişim: +90 392 630 60 00

Havuz Olanakları
*2 adet açık havuz
*2 adet kapalı ısıtmalı havuz
*2 adet çocuk havuzu
*Aquapark
Otel Konsepti
* Ultra Her Şey Dahil*
İlk gün kşam yemeği, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeği ve  çıkış günü öğle yemeği dahildir.
Konumu 
*Ercan Havaalanı 65 km
*Lefkoşamarkez  90 km
*Girne merkez 80 km
*Magosa merkez 32 km
*Larnaca Havaalanı 95 km
Bebek / Çocuk 
*Mini kulübü, Mini disco
*Açık / kapalı yüzme havuzu
*Animasyon Aktiviteleri
*Ücretsiz çizgi film kanalı
*Çocuk Bakıcısı (ücretli)

    İnsanlar Kaya Artemis Hotel hakkında ne diyor?

    Kış mevsimi olmasına karşın, toplantı için tedirgin olarak gittiğimiz otelden çok memnun kaldık. Çok sıcak bir misafirperverlik var tesiste. Toplantı organizasyonu gayet başarılı geçti. Lobbyde ve restoranda çalışan arkadaşlar, halkla ilişkiler ekibi, bize hızlı oda veren resepsiyon personeli ve yardımsever belboylar ve tüm diğer çalışanlara teşekkürler. Yemekte ne ararsan var insanın başı dönüyor.

    Otel girne merkeze uzak bir lokasyonda yer alıyor, merkeze otelin koyduğu ringlerle bu durum çözülmüş. denizi muhteşem ötesi, burasının enteresan bir havası var, hafif bir esinti sayesinde sıcaklık bunaltmıyor, tesis çok yeni ve geniş bir alana kurulu, yemekleri çok çeşitli ve lezzetli, deniz ve dinlenme amacı ile kıbrısa bir daha gelirsem yine kalacağım otel.
    Balayını geçirdiğim otelim. O dönem inanılmaz keyif aldığım ve rahat bir tatil geçirmeme olanak sağladıkları için tüm çalışanlara teşekkür ederim. Yeniden gitmeyi kesinlikle düşünüyorum, çok uzun zaman oldu, geçmişteki hizmetler ile şimdiyi karşılaştırmak güzel olur.